Młynki elektryczne russell hobbs
Kolacja,  Na słono,  Obiad,  Recenzje,  Śniadanie

Młynki elektryczne Russell Hobbs – recenzja

W ostatnim czasie miałam ogromną przyjemność testować młynki elektryczne Russell Hobbs.

Kilka słów o moich wrażeniach z użytkowania młynka elektrycznego przedstawiam w artykule do którego link znajdziecie poniżej.

 

Młynki elektryczne Russell Hobbs – recenzja 

 

Zanim zaczęłam testy myślałam, że taki młynek to zbędny gadżet, jednak okazało się całkowicie coś innego. Stały się one niezębnym elementem w mojej kuchni, który ułatwia i przyśpiesza mi gotowanie.

Zapraszam Was do zapoznania się z moimi odczuciami i podzielenia się Waszymi. Może też korzystacie z młynka elektrycznego? Jak Wam się sprawdza?

 

Chcę Cię powitać w moim świecie! Nazywam się Ania i mieszkam w Warszawie. Udało mi się odnaleźć swoją pasję- jest to dla mnie ogromne szczęście! Uwielbiam kuchnię i jestem zakochana w gotowaniu! Gotowanie, zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia to dla mnie ogromna pasja! Mi samej dzięki ciężkiej pracy udało się schudnąć ponad 50kg. Inspirowanie innych daje mi dużą satysfakcję oraz energię do dalszego działania. Chętnie biorę udział w kolejnych projektach, które pozwalają mi na rozwijanie siebie i swoich umiejętności. Kuchnia i gotowanie pochłaniają każdą moją wolną chwilę, a ja poświęcam ten czas z ogromną przyjemnością. Gotuję, próbuję, czytam, uczę się a wszystko po to aby być lepszą niż byłam wczoraj! Mam nadzieję, że spodoba Ci się mój świat! Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej koniecznie odezwij się do mnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *